Po warsztatach i przed drugą częścią 14 marca.

Marzec 2, 2020 by
Kategoria: Po prostu życie

Dzięki Kobasowi i Eli wiem po raz kolejny: jak mnie zabraknie, nie będzie tej wiedzy. Dziękuję za to, że pozwalacie mi czuć się winnym Uśmiech. Po drugie inni rodzice, inne oczekiwania i inaczej poprowadzone warsztaty bo tego wymagali rodzice jacy przyjechali. Cieszy mnie to, że te warsztaty nigdy nie są do siebie, aż tak podobne i nigdy nie staną się mechanizmem wyznaczającym “cudowną” ścieżkę cudu, a wskażą drogę do ciężkiej pracy i dużego poświecenia się rodzica.

Co było szokujące negatywnie?

Brak wiedzy…ale wiem,że jest ona trudna i trzeba powoli ją odkrywać a ja nią zajmuję się już prawie 25 lat…kurczę!

Co było pozytywne?

Emocje i pytania.

Miałem pewien niedosyt w stosunku do poprzednich warsztatów. Było za mało ćwiczeń, za mało “matematyki” ze zrozumieniem, ale na to wygląda, że tak miało być. Znów mnie “przeorało” to, że rodzice przyjeżdżają i nie mają bazowej wiedzy co mogą zrobić “bezwysiłkowo”. Cieszę się, ze były też mamy dzieci autystycznych, bo pokazały jak wiele jednak można zrobić i jak można tym się interesować!!! Dzięki Wam za ten przykład.

Ustaliliśmy, że 14 marca o 8:45 robimy drugi etap dotyczący paneli. Każdy, kto nie może pisze do mnie na maila [email protected] że nie przyjeżdża. W to miejsce “wrzucimy” tych którzy będą mogli przyjechać.

Zasady są podobne do tych warsztatów.

1.Odpłatność to 195 pln wpłacana na rzez Bonitum z dopiskiem darowizna na cele statutowe.

image

http://www.zespoldowna.info/24-02-2020-warsztaty-29-lutego.html

2.Zaczynamy o 8:45 i będzie to trwało znów ok. 6-7h

3.Jeżeli nie masz podstaw, nie rozumiesz ich to lepiej nie przyjeżdżaj na warsztaty dotyczące genów i panelu genetycznego. Tak to ustaliliśmy, bo wiedza się łączy i szkoda bym ciągle wracał do postaw, kiedy można iść do przodu.

4.Jeżeli ktoś zrezygnuje, pierwszeństwo będą miały osoby które na podstawach już były, a nie mogły z jakiś powodów przyjechać na “panel”.

Czekam na Was zatem i pomimo, że było nas 30 osób cieszę się, że warsztaty się udały, a to dopiero fajny początek.

Komentarze

Liczba komentarzy: 5 do “Po warsztatach i przed drugą częścią 14 marca.”
 1. Majka pisze:

  Jarku, Piszesz, ze warsztaty się udały, a z drugiej strony, że uczestniczyły w nich same niemoty (oprócz mam dzieci autystycznych)! To jak to właściwie jest?

  • Can pisze:

   Oj Maju ja tak nie powiedziałem. Udały się bo na koniec dnia wszyscy wiedzieli więcej niż na początku tego dnia. To jest powód do zadowolenia. Nieprawdaż?

 2. Monika pisze:

  Ja niestety dopiero się uczę i faktycznie,to bardzo trudny temat, ale czuję się zmotywowana do dalszej pracy…
  Jestem pod wielkim wrażeniem ogromu wiedzy jaką posiadasz i jak dużo dla nas robisz. Dziękuję. Jesteś niesamowity. Pozdrawiam

 3. Majka pisze:

  Jestem pełna podziwu dla Ciebie Jarku za Twoją ogromną wiedzę, chęć pomocy innym, a zwłaszcza za siłę fizyczną i psychiczną, z jaką pokonujesz przeciwności losu. Z drugiej strony jednak jestem też pełna uznania dla tych rodziców, którzy chcą uzupełniać wiedzę, poświęcać swój czas i pieniądze w większym stopniu niż robiliby to dla swoich zdrowych dzieci. Myślę, że wszystkim warsztaty bardzo się przydały. Tak trzymać!

 4. Can pisze:

  Dziękuję i podpisuję się pod Twoim komentarzem.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...