Aborcja jest kwestią polityczną, gdy rządzący nie radzą sobie z rządzeniem.

październik 26, 2020 by
Kategoria: Po prostu życie

Najlepszą opinią o tym co się stało dają Ci ludzie, którzy zajmują się osobami niepełnosprawnymi z WŁASNEGO WYBORU…

https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,163229,26433008,siostra-malgorzata-chmielewska-orzeczenie-trybunalu-nie-jest.html

Czytam słowa siostry Małgorzaty Chmielewskiej i wiem wszystko. Kaczyński jest mistrzem ogrywania Polaków mądrych i głupich.

image

Cieszę się, że pomimo krytyki ze strony fanatyków religijnych mojego zdania tutaj:

https://www.zespoldowna.info/gdy-mowi-sie-a-to-nalezy-powiedziec-b.html

jest ono zbieżne z tym co myśli, osoba wierząca w Boga i zajmująca się osobami niepełnosprawnymi na co dzień.

"Do heroizmu nie można zmuszać. Walkę o życie trzeba zacząć od wsparcia tych, którzy ciężar takiego trudnego życia mają nieść" – tak wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji komentuje siostra Małgorzata Chmielewska.

Z drugiej strony postawię Agnieszkę Chylińską. Ma dzieci wymagające wsparcia. Co mówi?

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,26434177,agnieszka-chylinska-opowiedziala-o-chorych-dzieciach-nikt-jej.html

"Nigdy nie chciałam, żeby ktoś żył tak jak ja"

Na koniec bardzo celny komentarz Justyny Kowalczyk-Tekieli o aborcji:

“- To kwestia sumienia. W kraju, w którym 90 procent mieszkańców deklaruje, że są katolikami, nie musimy chyba takich zakazów stosować? Dzisiejsza medycyna pozwala w bardzo wczesnych etapach ciąży przebadać płód. Dlaczego nie korzystać z wiedzy, z której korzysta cały cywilizowany świat? Straszne to, że się cofamy w czasie. Że ktoś uzurpował sobie prawo do podejmowania za nas najważniejszych decyzji, nie dając w zamian żadnego wsparcia. Absolutnie nie dziwię się protestom i brakowi zgody – mówiła.”

https://sport.onet.pl/zimowe/biegi-narciarskie/wyrok-tk-ws-aborcji-justyna-kowalczyk-tekieli-zabrala-glos-burza-w-internecie/x28xv3j

Po raz kolejny osoby wypowiadające się widzą, że zabiera nam się prawo do decyzji, w zamian za zostawienie nas z problemem…tak jak to jest teraz już.

A na koniec, ja wrócę do jednego. Nikt nie chce rodzić i mieć dzieci niepełnosprawnych to fakt. Faktem jest też to, że temat został wywołany przez partię rządzącą by odwrócić uwagę od tego jak rząd “zaniedbał” temat covidu. Zatem wszystko co się dzisiaj dzieje, rekonstrukcja rządu, aborcja, Giertych i jeszcze kupę tematów się znajdzie to temat zastępczy by odwrócić uwagę i by Was czymś zająć…ale nie rządem.

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Aborcja jest kwestią polityczną, gdy rządzący nie radzą sobie z rządzeniem.”
  1. paula pisze:

    Panie Jarku, do roboty! Przyłączyć się do rozszalałych macic i walczyć o prawo nie tylko do aborcji, ale tez do eutanazji dzieci!

  2. Mika Kubus pisze:

    Czyli nie zgadza sie Pani z teza w tym artykule? Akurat pan Jarek to haruje dla dobra dzieci niepelnosprawnych i ich rodzicow: gromadzi wiedze, analizuje i dzieli sie nia z wszystkimi. A co Pani robi dobrego?

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...