Który suplement jest najlepszy?

Lipiec 5, 2019 by
Kategoria: Po prostu życie

Nie ma odpowiedzi jednoznacznej na tak postawione pytanie. Każdy z nas jest inny, zatem każdy musi mieć inne podejście.

Rodzicu zatem zanim zaczniesz suplementację …zdobądź wiedzę.

Rodzicu podstawowe suplementy to na pewno EGCG, resweratrol tans, DHA…ale są dzieci które lepiej funkcjonują na zestawie ubiquinol, pqq, magnez niż na EGCG i DHA.

Rodzicu, zanim zdecydujesz się na suple popatrz na Twoją rodzinę z każdej strony. Może jest coś w jej chorobach, co podpowie co ma być pierwsze i co może być największym problemem dziecka, bo ZD to wzmacnia.

Rodzicu nigdy nie działaj zgodnie z wolą tłumu. Skoro jedna osoba ma Hashimoto, to nie oznacza że wszyscy to mają. Z drugiej strony jeżeli nie zbadałeś tarczycy i nie badasz, to nie wypowiadaj się na temat stanu Twojego dziecka i innych dzieci, bo nie wiesz co mu w istocie grozi i jakie są uwarunkowania lokalne do danej choroby.

Rodzicu nie szukaj odpowiedzi u lekarzy, gdyż oni dzisiaj nie dysponują wiedzą dotyczącą specjalistycznych zagadnień. Jeżeli usłyszysz, że ZD tak ma, to jest to wskazówka, byś nie trafił do takiego lekarza po raz drugi.

Który suplement jest najlepszy?

Najpierw badania typu MTHFR UK, homocysteina, B9, B12, D3, profil lipidowy, stany zapalne jelit, dysbioza… a potem decyzja.

Komentarze

Liczba komentarzy: 4 do “Który suplement jest najlepszy?”
  1. S pisze:

    A co slychac w dziedzinie terapii genowej,badan klinicznych nad lekami?

  2. Jolanta pisze:

    No właśnie. W genetyce dużo się dzieje. Stosowane są już terapie genowe na wiele chorób, dlaczego zespolem nikt się nie zajmuje? Co dalej z XIST?

  3. S pisze:

    Mija prawie rok odkad wywolalam dyskusje o inhibitorach. Co zmienilo sie od sierpnia 2018??

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...