Liderzy czyli dwa słowa przed szkoleniem.

Luty 28, 2020 by
Kategoria: Wiedza o Zespole Downa

W każdej generacji obejmującej 3-4 roczniki są naturalni liderzy stanowiący pewien wzór, za którym podążają Ci którzy szukają inspiracji. Społeczeństwo obejmujące ludzi związanych czy to rodzinnie, czy tez profesjonalnie z ZD miało swoich liderów tych od rehabilitacji, tych od emocji zawsze. Jednak wiek XXI jest wiekiem medycyny, wiedzy o człowieku jako zbioru procesów biochemicznych. Bycie liderem w tej kwestii zawsze jest problemem predyspozycji człowieka do opanowania jej.

Ten cykl szkoleń to kolejny, który ma za zadanie wykreować takich liderów na przyszłość. Liderów rozumiejących kwestie biochemiczne, medyczne i to, że ZD jest problemem do leczenia. Nauka idzie do przodu i ktoś musi za nią podążać rozumiejąc ogólne podstawy.

Chciałbym to przekazać. Chciałbym aby na naszym spotkaniu było jak najwięcej problemów i pytań. Pamiętajcie nie ma głupich pytań, jedynie milczenie jest głupie i brak wiedzy. Przygotujcie się z tego, a będzie fajnie zapewniam.

Czekam na Was w sobotę.

Komentarze

1 Komentarz do “Liderzy czyli dwa słowa przed szkoleniem.”
  1. Can pisze:

    Dziękuję Wszystkim za te ponad 6 h. Cieszę się że próbujecie zrozumieć i intryguje Was to bardzo. Do zobaczenia w marcu.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...