Co w 2023 roku?

styczeń 5, 2023 by
Kategoria: Wiedza o Zespole Downa

Powoli zaczynamy Nowy Rok. Potrzebowaliście wsparcia w wielu tematach i były też konkretne pytania. W efekcie zaczniemy dwa istotne projekty już od następnego tygodnia. Pierwszy o nazwie jak przygotować się do ciąży, pokaże jak krok po kroku dokonać analizy siebie i partnera by móc powiedzieć, że jesteśmy gotowi do zajścia w ciążę. Drugi to powrócimy do mitochondriów w zespole Downa. Z perspektywy 2023 roku wydaje mi się, że będzie to temat kluczowy. Kolejne badania naukowe w tym kierunku pokazują, że choroba mitochondrialna jest tym czymś co ogranicza rozwój możliwości osób z ZD.

Czego oczekuję? Cóż dla pierwszego projektu, wszyscy Ci którzy prosili o poruszenie tego tematu, powinni mieć zrobione badania na poziomie naszych badań okresowych. Dzięki temu będą mogli poruszać się po naszych ćwiczeniach i analizach odnosząc to do siebie.

https://www.zespoldowna.info/badania-okresowe-to.html

Myślę, patrząc na to jak to wyglądało przy ćwiczeniach do metylacji, na początku było to dla Was dość trudne, a potem wciągnęła Was ta analiza. Zatem róbcie badanie, abyście byli gotowi do przejścia krok po kroku przez Wasze przypadki…ale ja już będę miał takie z których będziemy wszyscy się uczyć.

Najlepszego Roku i zaczynamy.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...