“Dlaczego ciągacie dzieci po górach, gdy nie mają na to siły. Przecież są one niepełnosprawne!”

sierpień 29, 2017 by
Kategoria: Nasze Góry

Tak w życiu bywa, że można trwać i czekając co ono przyniesie, a można ciężko pracować i chcieć coś osiągnąć. Trzeba mieć cel, by go osiągnąć. Czy w takiej sytuacji niepełnosprawność jest problemem, czy nie jest tak, że my takimi opiniami robimy więcej szkód naszym dzieciom i ich wizerunkowi?

Ja się z tym nie zgadzam i jeżeli nawet padają takie oskarżenia, że narażam moje dzieci, to ja się z tym nie zgadzam. Jesteśmy przygotowani do tych wyzwań, siłowo, kondycyjnie i dietetycznie. To pozwala nam sięgnąć po cel w postaci Korony Sudetów, a być może w przyszłości Korony Polski. Ciekaw jestem ile z Was myśli, że źle robimy chodząc z synami po górach. Jakie to góry w większości już znacie, ale tutaj krótka informacja na ten temat.

http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/56,35771,22215870,korona-sudetow-te-22-szczyty-nalezy-zdobyc-by-ja-dostac-lista.html

image

image

Komentarze

Liczba komentarzy: 4 do ““Dlaczego ciągacie dzieci po górach, gdy nie mają na to siły. Przecież są one niepełnosprawne!””
 1. Radek pisze:

  Ja tam uważam, że dobrze jest chodzić po górach. Jak komuś ciężko na sercu że dziecko ma chodzić i się męczyć może kupić nosidło i je nosić. Mój Staś ma 20 miesięcy, kupuje nosidło i go uczę że na weekend to się idzie w góry albo na rower.

  • annaszad pisze:

   Popieram w 100% Nasz Antoś ma prawie trzy latka i niestety sam nie chodzi ale z nami po górkach w nosidełku śmiga. Dzisiaj dostaliśmy od pani rehabilitantki zielone światło to jazdy rowerem w foteliku więc od jutra zaczynamy kolejną przygodę:)

   • Tato Kuby pisze:

    Zawsze przed wycieczką nasłuchamy się , jak można niepełnosprawnego zabierać w góry, że to nieodpowiedzialne. Potem, kiedy większość gadających, puchnie, a Kuba zostawia wszystkich w tyle pozostaje milczenie.
    i chyba trochę wstydu. Również prośby o zwolnienie tempa.
    Byliśmy na wielu szczytach, przed kilkoma dniami na Trzech Koronach.
    Wszystko jest możliwe, tylko potrzebna jest wiara i praca.
    Tato Kuby

 2. Can pisze:

  Podpisuję się pod tym wpisem Taty Kuby. Skąd ja to znam tak sobie myślę.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...