Zdanie Richarda w sprawie NUEROPRZEKAŹNIKÓW

Grudzień 6, 2011 by
Kategoria: Mózg, układ nerwowy

Ostatnie odkrycia doktora Salehi oraz badania nad chorobą Alzheimera wskazują, że wszystkie rozwiązania terapeutyczne powinny się koncentrować nad dążeniem do znormalizowania produkcji neuroprzekaźników w ZD-twierdzi Richard.

“Przekonany już dzisiaj jestem, że wszystkie systemy związane z produkcją i funkcjonowaniem neuroprzekaźników w ZD są negatywnie zmienione zarówno: Noradrenalina z Dopaminą, Serotonina, NMDA-Glutamina jak i Acetylocholina. Istnieją już dziś substancje korygujące ten stan, ale podanie ich samych na zasadzie “dodania brakujących ilości” może być krańcowo nieefektywne. Stąd konieczność sięgania głębiej.

Podając już wcześniej donepezil, tudzież środki naturalne działające jak donepezil, zauważyłem że są one nie wystarczające, gdyż ZD jest zbyt skomplikowany bo poddać się jednej substancji. Więc czekam na rozwiązania, szukając ich też sam.”

Ja czytając wypowiedź Richarda, wciąż myślę jak wiele substancji będzie trzeba podać, by osiągnąć stan oczekiwany przez naukowców. Z jednej strony neurogeneza i fluoksetyna. Dalej donepezil i wsparcie neuroprzekaźników i ich funkcjonowania. Dalej ginkgo też na GABĘ, czyli neuroprzekaźnik. Kurkumę jako antyutleniacz, substancja oddziaływująca na APP i jego złogi. Teavigo jako środek na Dyrk 1 A, który też stymuluje poprzez Dyrk 1 A gen APP i RCAN 1. Oj dużo nas tych substancji czeka, jeżeli chcemy skutecznie korygować funkcjonowanie naszych najbliższych i liczyć na efekty!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...