Jak leczyła Asia jelita swojego syna.

wrzesień 22, 2016 by
Kategoria: Układ trawienny

Asia podzieliła się z nami w skrócie jak leczyła, skrajnie trudny przypadek źle funkcjonujących jelit u swojego syna z zespołem Downa. Syn praktycznie miał z niemal wszystkim problemy w trawieniu, a były substancje, które w ogóle hamowały jego funkcjonowanie.

Podejrzenia były we wszystkich kierunkach, ale zaczęła od leczenia stanów zapalnych wywołanych nadmierną ilością bakterii i grzybów za pomocą:

Xifaxan, Ciprinol, Questran, Co-biotic

Wyniki syna po pierwszym leczeniu znacząco się polepszyły ale zalecenie było by kurację 7 dniową jeszcze raz powtórzyć (tym razem Xifaxan, Questran, Ampho-Moronal, probiotyk.

Asia zalecenia wprowadziła z tym, ze przedłużyła podawanie leków przeciwko candidzie Questran i Amfo-Moronal z Co- biotykiem (u syna stwierdzono “totalne zero bakteii Lacido a ten probiotyk zawiera tylko lacido plus Sacharomyces”). W momencie gdy już go zabrakło wprowadziła Latopic, który dostępny jest normalnie w aptece.

Po tej terapii będzie podawany tylko Cordiseps,  probiotyk, witamina D3 +K2 i Melatoninie na noc(1 mg).

Lekarz zaleciła także :

1.w ramach leczenia jelitowego suplement GI fortyfie -pureencapsulation (mieszanka naturalnych składników- len, babka lancetowata…..)

2. na odporność, zamiast Thymusa  -Murill.

Realizacja tego protokołu na dzień dzisiejszy zakończyła się sukcesem, a był to naprawdę bardzo trudny przypadek.

Komentarze

1 Komentarz do “Jak leczyła Asia jelita swojego syna.”
  1. Magda pisze:

    JArek to ja proszę o kontakat z tą Panią jeśli można. Masz mój nr tel wiec jeśli możesz sms. pozdrawim dziekki

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...