Nasze Góry Najlepszym Filmem Polskim podczas festiwalu filmów górskich w Lądku Zdrój!!!

wrzesień 18, 2021 by
Kategoria: Nasze Góry

Wybiegaliśmy z loży po przyznaniu nam 3 Korony Gór Polski. Tym razem loża była w Lądku Zdrój w ramach 26 Festiwalu Górskiego. Po wyjściu szybko się przebieraliśmy. Siedząca Pani z obsługi festiwalowej uśmiechała się do nas. Janek oczywiście zaczepił, Kamil się uśmiechnął, a my usłyszeliśmy: “Ja Was znam, głosowałam na Wasz film. Nasze Góry to Wasz film?!”.

…a w domu Asia ogląda relację z przyznania nagród filmom. Tak hałasowaliśmy, że nawet nie dowiedziała się czy i za co dostaliśmy nagrodę… dostał Kobas, Bonitum za to, że film powstał!!!

Zacząłem oglądać uzasadnienie Pana Michała Bielawskiego…

image

Jak już myślałem, że to koniec emocji pojawił się HIMALAISTA, Człowiek Gór, Pana Macieja Pawlikowskiego, który w krótkich słowach potrafił oddać swoje wzruszenie i nasze wzruszenie, tym jak odebrał naszą wędrówkę w górach, pokazaną przez Kobasa i jego Zespół.

https://andrzejzawada.pl/

image

Dopiero na końcu dowiedziałem się, że film Kobasa i Bonitum zdobył nagrodę Najlepszego Filmu Polskiego w ramach festiwalu! Gratuluję jeszcze raz Kobasowi i Bonitum!

IMG-6324

https://www.festiwalgorski.pl/

https://pl-pl.facebook.com/PrzegladFilmowGorskich

Relacja tutaj od 1:05:59

Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady - Strona główna Facebook

https://www.instagram.com/festiwalgorski/

Na koniec chcę w naszym imieniu PODZIĘKOWAĆ WAM WSZYSTKIM, którzy zaakceptowali nas takimi jakimi jesteśmy. Patrzycie na nas przez pryzmat naszego wspólnego wysiłku i tego gdzie się spotykamy, gdzie się widzimy. Dzięki Waszej akceptacji nasze dobre chwile w górach są niezwykłe…co raz częstsze, niech tak będzie. Dziękuję Wam wszystkim jeszcze raz za wsparcie i Waszą ocenę filmu.

Cześć Górom, Górom Cześć!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...