Leczenie GnRH moja opinia

wrzesień 7, 2022 by
Kategoria: Wiedza o Zespole Downa

Czytam, czytam, setki artykułów na ten temat i już widzę, że zaskoczeni są wszyscy prostotą i dostępnością tego rozwiązania dla osób z ZD. Rozmawiałem z jedną z mam, która sama przeszła przez tą procedurę leczniczą i też potwierdza: proste i skuteczne.

Moja opinia. Dołączam się do tych, którzy są zaskoczeni sytuacją. Dziwię się przy tym, że odkrycie to, jak i same rozwiązanie nie wzbudza tylu zachwytów, co poprzednie propozycje, które wyglądały i były znacznie bardziej skomplikowane. Analizując opinie na temat działania pompy, to nie wygląda to na tyle problematyczne, by tego się bać, porównywalne do pompy insulinowej. Efektywność tutaj jednak jest bardzo pozytywnie zaskakująca, tym bardziej, że pierwsze próby dotyczyły przede wszystkim osób dorosłych i to u nich uzyskano takie efekty.

Przyznam, że nie spodziewałem się, tak prostego mechanizmu, dającego tak dużo, w każdym niemalże wieku. CO najciekawsze nie znajduję opinii negatywnych w tym temacie i to trochę też mnie zaskakuje. jeżeli terapia jest tak bezpieczna, to dlaczego nie mówi się o jej dostępności…rozumiem, że potrzebne są kolejne etapy badań klinicznych.

https://www.zespoldowna.info/gnrh-lek-na-zespol-downa.html

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...