Bonitum jedzie na Moc Gór!

czerwiec 23, 2021 by
Kategoria: Nasze Góry

To miała być niespodzianka, ale jej nie da się utrzymać już. Dzięki zaproszeniu od Pana Bartosza i Organizatorów Festiwalu MOC GÓR, Bonitum jedzie do Zakopanego już w ten weekend! Dziękujemy!!!

Mamy zaproszenie, mamy góry, wierzmy w dobrą pogodę i już się pakujmy. Czekają nas atrakcje i aż nie mogę się doczekać…widząc szczęśliwego Janka wchodzącego na ściankę w Dolinie Lejowej, mając wsparcie tak wielu wspaniałych Ludzi Gór podczas naszej tatrzańskiej wędrówki z nimi!

“Mamy MOC by przenosić GÓRy!
I pod tym hasłem pragniemy razem spełniać górskie marzenia oraz dzielić się pasją z każdym z Was!
Jedyny warunek jaki trzeba spełniać to miłość do gór, wszystko inne co do tej pory stanowiło barierę przed wyruszeniem na szlak, chcemy wspólnie pokonać.
Dlatego tegoroczny festiwalowy weekend spędzimy na wspólnych warsztatach i wycieczkach górskich z podopiecznymi Stowarzyszenie Bonitum  – jedną z takich tatrzańskich wyryp pokieruje nie kto inny, jak ikona światowego himalaizmu i lider kilku polskich wypraw – Krzysztof Wielicki.
W niedzielę 27 czerwca w ramach Górskiego Pikniku Charytatywnego na Siwej Polanie w Kościelisku, chętni którym wystarczy sił po wycieczce z Krzysztofem Wielickim, będą mogli wziąć udział w zajęciach ze wspinaczki pod okiem wykfalifikowanych instruktorów. “

https://www.facebook.com/mocgorfestiwal/

image

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...