“Candida. Jeżeli nic nie pomaga to co?”

Dostałem pytanie: co zrobić, gdy nic nie pomaga w przypadku candidy? Ja jestem zwolennikiem metod naturalnych, o których pisałem już wielokrotnie, ale…

…w USA podaje się fluoksetynę by wzmocniła działanie fluokonazolu http://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=319 leku podawanego przeciwko candidzie. Czytając różne informacje i te naukowe także, u autystów świetnie takie połączenie działa.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/24798281/

image

Komentarze

Liczba komentarzy: 3 do ““Candida. Jeżeli nic nie pomaga to co?””
  1. anna pisze:

    A co polecasz z naturalnych metod leczenia Candidy?

  2. Can pisze:

    Zacznę od czegoś innego. Jeżeli mam predyspozycje do candidy wynikającej z polimorfizmów genetycznych, to biorę antybiotyk bo nic innego nie działa. Jeżeli są inne powody to szukam najlepszego możliwego podejścia na któe ta candida zadziała. Tutaj trzeba pamiętać, że mamy wiele szczepów candidy i ich reakcja jest pewną typologią do któej trzeba się odnieść.Zazwyczaj zaczyna się od przygotowania wywaru warzywnego z cebuli, czosnku, jarmużu z solą. Po wystygnięciu i ochłodzeniu w lodówce pije się go przez dwa dni i taki przepsi stosuje się na start na całym świecie. Oczywiście wyłączasz w tym czasie cukier, ziarna, mleko,cukier. Przez kolejne 5 dni jesz warzywa, ale bez marchewki i tych które mają dużo cukru. Pomocne są tutaj ocet, olej kokosowy. Potem wprowadzasz co się “da” co może eliminować candidę jak olejek z oregano, kaprylowy,lawendowy, kokosowy , pamiętając o witaminie C, D…i tutaj musisz ekperymentować by dobrać najbardziej efektywne produkty dla Ciebie.

  3. Jola pisze:

    mozna dodac wyciag z pestek winogron i srebro koloidalne

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...