Lekarze stosują procedury…NFZ w końcu to potwierdził.

Listopad 4, 2019 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

Od zawsze jak tym się zajmuję, przeciwnicy mojego myślenia są gotowi mnie ukrzyżować, za to że jednoznacznie mówię o braku efektów leczenia przez lekarzy. Zawsze jednak lekarz okazywał się tym bogiem, który miał rację…ale to państwo mu narzucało taką rolę i to państwo nagle się zreflektowało.

Po latach NFZ, dzięki inwigilacji systemu, gdyż musi za to płacić, także zauważył jedno: LEKARZ STOSUJE PROCEDURY, ALE NIE LECZY PACJENTA. PODAJE LEKI ALE NIE ZASTANAWIA SIĘ CZY ABY ONE SĄ SKUTECZNE…GDYŻ SĄ WPISANE W PROCEDURY.

NFZ i Państwo nam to sprawiło, a teraz nagle zauważają problem.

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25361968,dla-lekarzy-to-moze-byc-trzesienie-ziemi-nfz-nie-chce-placic.html

image

Z mojej perspektywy widzę następujące fakty:

-lekarze nie chcą zajmować się dziećmi z ZD, bo nie można je “wrzucić” do procedur medycznych

-lekarze którzy chcą leczyć dzieci z ZD nie mają wiedzy, a uważają za jedyne właściwe źródło coś naukowego, najlepiej polskiego. Często występujący problem polskiego podwórka to fakt, że skoro jeszcze nikt nie przetłumaczył na polski czegoś, to nie może być to prawdziwe i skuteczne.

Zatem decyzja NFZ wbrew pozorom nie pomoże nam, tylko jeszcze bardziej spolaryzuje sytuację: zostaniemy bez lekarzy!!! czyli nikt się nie będzie podkładał pod system, gdyż nie dostanie za to pieniędzy. Nikt nie będzie się szkolił, bo lepiej nie przyjmować takiego pacjenta, który jest niedefiniowalny wg. obowiązującej polskiej wiedzy.

ZATEM PAŃSTWO WYDAJE NA NAS WYROK JEDNOZNACZNY:

MAMY RODZIĆ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE I PŁACIĆ W 100% ZA KAŻDE DZIAŁANIE MAJĄCE JE USPRAWNIĆ…A DZISIAJ PŁACIMY JUŻ 90% WSZYSTKICH WYDATKÓW.

Tak wygląda państwo socjalne.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...