“Moje dziecko nie mówi, pomóż?!”

luty 24, 2022 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

Jest to sytuacja dramatyczna, gdy się pojawia. Zawsze to jest w okolicach 12-18 miesiąca, gdy rodzic widzi to i dzwoni szukając pomocy z każdej możliwej strony.

Ja szybko proponuję zrobić badanie o nazwie “problemy z wrażliwością na jedzenie” i pytam się oczywiście o panel genetyczny.

https://www.zespoldowna.info/badania-okresoweodpowiadam-na-pytanie-bo-to-juz-czas-o-tym-myslec.html

Dzieci nie mówiące to w 75% dzieci z dużymi problemami jelitowymi. By mogły mówić, musimy im pomóc z tym problemem w pierwszej kolejności.

Cel na start: szczelne jelita, brak stanu zapalnego jelit, wysoki poziom witaminy D3, niski poziom histaminy, niski poziom homocysteiny.

Jednak tutaj wszystko ma swoją kolejność. Zależy ona od genów i wyników badań okresowych. Bez tego trudno zaproponować ją, bo może się okazać, że to co poprawiamy, psuje coś kolejnego.

Ten przypadek jest najbardziej skomplikowany. W szczególności, gdy jednak nie jelita, gdy jednak dziecko ma cechy autystyczne i jeszcze jakieś powikłania około porodowe.

To wszystko jest macierzą, którą trzeba rozpisać i ustalić kolejność. Nic na szybkiego.

Komentarze

1 Komentarz do ““Moje dziecko nie mówi, pomóż?!””
  1. Agga pisze:

    Poruszyłeś ten temat i muszę Ci podziękować publicznie. Jest wysiłek w zrozumieniu co przekazujesz, w szkoleniach jakie dla nas robiłeś, ale WARTO!! Ola ma 3 lata i 2 miesiące, jest na suplach, jest badana, ma Cerebro. Nasze dialogi: Olu jak w przedszkolu? “Było miło”. Olu co się stalo? “Mania biję Olę. Manu nie bij mnie! Olę boli!” Olu czemu się nie ubierasz? “Nie mam spodni”. Pelne zdania!!! Szok. 70% jej słów rozumieją wszyscy. I chce z nami gadać i chce się uczyć. DZIĘKUJEMY!!!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...