Świerzbiec właściwy, naturalny L-DOPS

kwiecień 29, 2010 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

Minęło właśnie 6 miesięcy jak grupa rodziców podających świerzbca (naturalny L-DOS) podjęła decyzję o badaniach kontrolnych i wymianie informacji:

1.Wszyscy podkreślają zauważalną aktywność dzieci.

2.U większej grupy dzieci występuje jednak zatwardzenie.

3.Badania kontrolne nie wykazywały złych wyników w zakresie badania krwi, moczu i kału. Badania pierwiastkowe nie wykazały zmian szczególnych.

Komentarze

Liczba komentarzy: 5 do “Świerzbiec właściwy, naturalny L-DOPS”
 1. agnieszka pisze:

  Mam ochotę podać świerzbiec. Działa na motywację, czyli na dopaminę (neurotransmiter) i wewnętrzny system nagrody. Czy jednak można to podawać z fluoksetyną – przecież to kolejny podawany neurotransmiter. I pod jaką nazwą można to kupić?

 2. Jarek pisze:

  Agnieszko, postaram się jeszcze w tym tygodniu napisac więcej o temacie interesującym Ciebie. Dla mnie w kontekście mojej wiedzy “pierwszoliniowym” tematem jest huperzina A, która może miec lepsze zastosowanie od Świerzbca. Ponieważ efektywność obu ziół nie była mierzona w zakresie współdziałania z fluoksetyną trudno, na temat Ciebie interesujący najbardziej, odpowiedzieć w jakikolwiek sposób.

 3. ghoska pisze:

  Agnieszko
  ja podaję mojemu dziecku ten świerbiec jako Dopa Mucuna firmy Now Foods tu gdzieś jest link od Richarda i tam kupuję na iherb ( podaję fluoksetynę też i ginkgo ,i teavigo ) żadnych niekorzystnych reakcji nie ma u mojego syna .

 4. can pisze:

  Dziękuję za wsparcie Ghoska.

 5. agnieszka pisze:

  Ghoska. Dzięki za odpowiedź. Tak zrobię.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...