Witamina C miesiąc przed szczepieniem i miesiąc po, by zredukować jego efekt uboczny szczególnie przy polimorfizmie MTHFR

lipiec 29, 2015 by
Kategoria: Wiedza o Zespole Downa

Rafał popatrz na to: podawanie szczepień w przypadku polimorfizmu MTHFR powoduje reakcję organizmu w postaci podniesionej histaminy i “wyczyszczenia” witaminy C. Jeżeli się ona (histamina) podnosi od razu następuje problem z jej rozkładem, gdyż przy MTHFR enzym DAO nie działa na właściwym poziomie aktywności. Efekt stan zapalny. By leczyć stan zapalny…nie mamy witaminy C, którą szczepionka niejako “wypłukała”. I to są dane naukowe!

Mój pierwszy tytuł tego wpisu brzmiał: Szczepienia, histamina, witamina C i MTHFR by pokazać związek, ścisły między tymi elementami.

image

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15050101

 

Postawiłbym zatem tezę: stały stan zapalny u Twojego dziecka jest efektem szczepienia przy heterozygocie krzyżowej, co uruchomiło kaskadę zmian, które jak sam zauważyłeś, choć nie umieliśmy tego precyzyjnie nazwać, ulega osłabieniu w momencie podania witaminy C i metylowym witamin B 9, B 12, B 6.

W poniższym linku precyzyjnie jest opisany mechanizm, który pokazuje spadek poziomu witaminy C w organizmie jako reakcja po szczepieniu i wzrost histaminy: http://vactruth.com/2011/06/10/part-3-of-3-an-interview-about-vaccines-with-helen-v-ratajczak-phd/

image

Jeszcze o witaminie C. Witamina C redukuje poziom histaminy w organizmie poprzez jej konwersję do kwasu asparaginowego. Oznacza to, że każdemu szczepieniu powinno towarzyszyć podawanie witaminy C. Podobnie działa wspominana przez Ciebie kwercytyna.

http://www.whale.to/vaccine/vaccinations__ascorbic_acid.html

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1578094

image

http://www.vrp.com/inflammation/inflammation/quercetin-bromelain-and-c-allergy-support-and-more

Komentarze

1 Komentarz do “Witamina C miesiąc przed szczepieniem i miesiąc po, by zredukować jego efekt uboczny szczególnie przy polimorfizmie MTHFR”
  1. rafal pisze:

    Dzięki wielkie Jarku , że pomagasz mi zrozumieć ten temat. Ja po 3 latach różnych diet eliminacyjnych ,dziesiątkach badań i kilkunastu wizytach u lekarzy doszedłem do tego , że to niedobór DAO a w konsekwencji nadmiar histaminy (potwierdzone w badaniach) odpowiadają za “czerwone policzki” mojego syna i jego fatalne funkcjonowanie. Dziś też wiem ,że jego drugi problem czyli objawy refluksu (bez ulewania , odbijania itd) również są powiązane z histaminą bo jej nadmiar powoduje zwiększenie produkcji kwasu solnego.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...