“Czy można podejmować decyzje o zastosowaniu leków na podstawie biorezonansu?”

Październik 7, 2019 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

Cztery pytania o to samo w przeciągu 3 dni to nie jest koincydencja. Zatem odpowiadam co JA O TYM MYŚLĘ.

1.Każdy dobiera schematy wsparcia swojego myślenia, według potencjałów logiki, wiedzy jaką posiada. Każdy ma prawo myśleć inaczej, być przekonanym do czegoś innego i widzieć uzasadnienie inaczej niż ktoś obok.

2.Ja pomimo prób nie widzę uzasadnienia do stosowania mechanizmu typu biorezonans w kontekście stosowania leków i suplementów. Wolę opierać się na wiedzy jaką mam i nie jest mi potrzebny ten mechanizm.

3.W przeciągu 24 lat życia Kamila co pewien czas różne narzędzia stawały się bardziej lub mniej reklamowane/skuteczne. Gdyby było tak, że są wspaniałe, efektywne, niezawodne to stosowane byłyby stale…a nie są.

4.Owszem technologia się zmienia, jest bardziej efektywna, poznajemy mechanizmy jakich nie było chwilkę do tyłu, co nie oznacza że należy próbować i poszukiwać. Wśród rodziców dzieci autystycznych, co generacja to inne narzędzia wsparcia, nowe podejście i jest to fajne. Poszukiwać trzeba, ale warto analizować czy jest to skuteczne i logiczne w swoim działaniu. Jeżeli choć przez chwilkę wątpimy, to sprawdzamy i podejmujemy racjonalną decyzję, a nie robimy coś w co nikt nie wierzy tylko ten kto to mówi, że to działa.

Komentarze

1 Komentarz do ““Czy można podejmować decyzje o zastosowaniu leków na podstawie biorezonansu?””
  1. Aneta pisze:

    Dzaiła, czy nie działa. Mam dystans do leczenia biorezonansem i takiego nie podejmuję. Jednak sprawdziłam badania diagnostyczne. Te wykonane biorezonansem potwierdziły się w badaniu z krwi.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...