Dlaczego Metabolic Thyro i jego brokuł jest odpowiedni, czyli odpowiedź producenta.

kwiecień 27, 2015 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

Właściwie tytuł powinien brzmieć: jakie warzywa stanowią największe ryzyko raka tarczycy. Albo inaczej: czy brokuł, kapusta, kalafior są szkodliwe dla tarczycy? I jeszcze jeden przykład: Czy Metabolic Thyro jest właściwym produktem?

Dostałem za pośrednictwem Caroline następujące wyjaśnienie od producenta metabolic thyro.

1.Od wielu lat wskazuje się na szkodliwe działanie brokułów, kalafiora, kapusty w mediach. Są to dane, które odnoszą się do diety jaką bardzo często stosują Amerykanie. Stałe i monotonne spożywanie jednego typu pożywienia w nadmiernych ilościach. W tym wypadku brokułu.

2.Badania suplementacyjne albo badania nad warzywami, które są podawane w niskich lub umiarkowanych porcjach nie wykazują takich opinii jak w przypadku 1.

3.Uważa się wręcz odwrotnie: BROKUŁ W NISKICH I UMIARKOWANYCH dawkach żywieniowych pełni rolę ochronną dla tarczycy. W badaniach zaprezentowanych poniżej stwierdza się, że w przypadku raka tarczycy brokuł, kapusta może spełniać rolę obronną.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12420956

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16965241

4.Metabolic Thyro został przygotowany tak, by był dietetycznym uzupełnieniem dla suplementacji tarczycy. Z tej to perspektywy, głównym składnikami są te substancje, które w naturalny sposób są najbardziej potrzebne tarczycy takie jak chrom, naturalna tyrozyna, czy jod i antyutleniacze.

image

5.Opierając się o wiele raportów opisujących funkcjonowanie jodu u dzieci szkolnych, ze szczególnym naciskiem zwracamy się w kierunku naturalnego jodu (kelp), który może w sposób istotny poprawić ich funkcjonowanie. Bazując chociażby na tym artykule zauważamy, że stały niedobór jodu wiąże się ze znacznym spadkiem poziomu IQ u dzieci. Żaden z suplementów stymulujących tarczycę, jodu jednak nie zawiera. Metabolic Thyro tak poprzez kelp.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18205986

6.Chlorofil. Często zadawane jest nam pytanie: dlaczego w produktach wspierających pracę tarczycy znajduje się chlorofil. Ostatni raport w tym zakresie najlepiej tłumaczy ten powód: chlorofil wspomaga produkcję energii w mitochondriach pod wpływem światła słonecznego: http://jcs.biologists.org/content/127/2/388.long Ma też działanie detoksykacyjne. Dzięki tym dwóm istotnym aspektom działania, usprawnia funkcjonowanie tarczycy.

7.Występują w metabolic Thyro zioła, które wspomagają pracę tarczycy, tonują stres takie jak łopian, tarczyca bocznokwiatowa, czy lucerna siewna . W całości z naturalną “tarczycą” pochodzącą od woła nowozelandzkiego stanowi produkt świetnie uzupełniający/zastępujący syntetyczne hormony tarczycy.

Z tej perspektywy to produkt kompletny, który może wspomagać pracę tarczycy w oparciu o czynniki dietetyczne.

http://rozanski.li/?p=318

http://rozanski.li/?p=437

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lucerna_siewna

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...