Dostępność suplementów: Nutrivene D, teavigo.

październik 8, 2019 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

Informuję Was, że wciąż nie ma dla Polski Nutrivene D. Będzie produkowane dopiero w następnym tygodniu.

Dostaję od Was bardzo dużo maili z prośba o pomoc z doborem supli. Zawsze powodem jest ich brak. Musze przyznać się, że nie spodziewałem się takiej sytuacji, ale ona istnieje. Oto wyjasnienia jakie otrzymałem:

1.Nutrivene D jakie mamy w Polsce jest inne od tego co jest w USA. Powód to co jest w USA jest często alergizujące i sprawia problemy jak likopen. Choć jest to fajna substancja, to w Polsce zdecydowanie wywołuje efekt reakcji histaminowej.

2.Do tej pory nie było problemów z Nutrivene D z dostępnością. Okazało się jednak, że zabrakło składników i producent dopiero je otrzymał.

3.Do końca roku będę opracowywał nową formulację. Jeżeli się ona sprawdzi, a jest testowana obecnie, to nowe Nutrivene D powinno być do marca 2020.

4.Teavigo firmy Healthy Origins zniknęło z kilku sklepów internetowych. I tutaj jest to decyzja firmy o wycofaniu się ze współpracy z danym sklepem. Teavigo jest produkowane i jest dostępne, trzeba szukać.

5.Kurkuma longvida po 3 tygodniach bez produkcji, obecnie jest produkowana i oczekuję, że zostanie wysłana do nas w tym tygodniu jeszcze.

Komentarze

Liczba komentarzy: 9 do “Dostępność suplementów: Nutrivene D, teavigo.”
 1. Aga pisze:

  Jarku, co znaczy nutriven D dostępne w Polsce? Ja zamawiam bezpośrednio w USA na stronie nutriven, znaczy to że mogę je dostać tu na miescu z innym składem? Myślałam że jest tylko jedna formuła. Dodam że córka musi uważać na histaminę i jest to dla mnie znacząca informacja.

 2. Can pisze:

  Tak w Polsce mamy inny skład. Teraz będzie znów modyfikowany do naszych paneli i zamierzam zmiejszyć ilość kapsułek w butli do 180.

 3. Aga pisze:

  Mam rozumieć że to “POLSKIE” nutriven D jest robione dla Ciebie i tylko ty możesz je zamówić? Czy ja zamawiając mam prosić o polskie nutriven D?

 4. Justyna pisze:

  Skoro podano info na stronie o polskim nutriven d , to znaczy , że jest produkowane w Polsce czy dla polskich odbiorców za granicą? Można prosić o dokładniejsze info?

 5. Can pisze:

  Różni się składem między tym co jest dostępne w USA i w Polsce.

 6. Chce zamowic pisze:

  Chce zamowic nutrivene

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...