Jeszcze o szczepionkach, ostatni raz

październik 9, 2013 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

Zadajecie mi pytania kiedy i jak szczepić, i czy szczepić. Po raz kolejny powiem: szczepionka to ciekawy instrument wsparcia dla człowieka…jednakże ideologia ich produkcji, ich jakość jest tak niska, że byłbym przeciw szczepieniu dzieci poniżej 2-3 lat.

Powód: manipulacje producentów szczepionek powodujące ich bardzo niską jakość. Gdy pierwszy raz badano szczepionki w latach 90-tych ich ocena była przynajmniej kontrowersyjna bo wskazywano na używanie pochodnych rtęci jako środków konserwujących. Dzisiaj jest to aluminium. Dla większości z nas brzmi niewinnie od kilkunastu lat wskazuje się na nie jako kolejny przykład “samobójstwa” człowieka.

Takich przykładów życie niesie ciągle i dużo. Najgorsze jest to, że firmy je wdrażające mają wystarczająco dużo pieniędzy by pokazać powody i ogłupić wszystkich, odciągając nas od jakości produktu, zostawiając nas jedynie z kwestią, że jest to słuszne.

Tutaj np.: możemy popatrzyć na wykład o wpływie aluminium ze szczepionek na chorobę Alzheimera…i co ciekawe jest to analiza dostępnych danych z Pubmedu. Dotyczy on także dzieci i słynnego thimerasolu.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...