Konferencja Bardziej Kochanych lekcja 5, czyli dlaczego jestem za

Październik 22, 2012 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

Dla wielu jestem cwaniakiem, dla innych przynajmniej osobą wieloznaczną. Ja jestem ojcem 3 synów, mam autystę i syna z trisomią 21. To ich życie mnie kształtuje. Wiem więcej bo już raz te życie przeżyłem z Kamilem autystą. Wiem jak niewiele mu trzeba by przekroczył pewną barierę nie do pokonania i wciąż tak jest.

Gdy patrzę na Jasia i analizuję jak żyje Kamil, wiem że nie mogę zrezygnować z tych “małych”, “drobnych“ protokołów suplementacyjnych i farmakologicznych. Wiem, 99% z Was tego uczucia nie zna. Ja wciąż gonię się z myślami, że gdybym Kamilowi dał fluoksetynę jak miał 3 lata to może by był inny…przecież ona jest na neurogenerację i daje się teraz autystom od 2 roku życia w Wielkiej Brytanii. Wtedy się bałem, wiedza była ograniczona…dzisiaj się nie boję bo widzę jak wiedza jest olbrzymia i pomimo tego, że nikt z lekarzy nie chce się nią zająć ja to zrobię bo wiem ile mogę dać Jasiowi, dzięki Kamilowi. Jestem życiowym cwaniakiem.

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Konferencja Bardziej Kochanych lekcja 5, czyli dlaczego jestem za”
  1. aro pisze:

    Świetna sobotnia prezentacja.
    Gdyby slajd tytułowy brzmiał: “Aktualności ze świata ws trisomii 21″ to może nie pojawiłby się beznadziejny komentarz p. Sobolewskiej, który tak na prawdę był przejawem kompletnego braku zorientowania, tym bardziej, że Twoja prezentacja w żaden sposób nie kłóciła się z wcześniejszymi “medycznymi” prezentacjami, a w zasadzie była bardziej fachowa i konkretna.

  2. Ela pisze:

    Jarek,
    To nie jest cwaniactwo, to wyścig z czasem. Jeśli nie zadziała się w momencie, kiedy organizm jest wstanie zareagować to gdy już będą dostępne badania z podwójnie ślepą próbą na odpowiednio dużej grupie badanej dla Twojego czy mojego dziecka – może być już za późno.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...