Kurkuma…suplementy najprościej jak można.

luty 7, 2019 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

Żaden inny suplement nie wywołuje we mnie tyle śmiechu co kurkuma…99% z Was jest przekonanych, że jedząc przyprawę dokona się cudów…nie jest to możliwe, gdyż enzymy trawienne w żołądku nie przepuszczą 99% z tej przyprawy, a 1% to za mało by było skuteczne.

Wielu z Was się dziwi, że tak świetny suplement jak kurkuma longvida jest dopiero na….tak na 7 miejscu! Dlaczego? Cóż jak pomaga to od razu skutecznie…ale dotyczy to mniejszej liczby osób niż 60%. 20% nie wchłania jej w ogóle, a około 5% w ogóle nie toleruje tytułem problemów z COMT…ale jeżeli rozmawiamy o mówieniu to ona działa u wszystkich tych dzieci, które mają istotne problemy ze stanem zapalnym, razem z ubiquinolem, DHA i PQQ….czasami MCT.

Jeżeli coś zobaczymy u naszych dzieci zmienionego tytułem stosowania jakiegoś specyfiku, to powoduje że umiemy docenić dany suplement. Są też te elementy, których nie widzimy i tutaj kurkuma longvida jest topowym produktem, w szczególności w ZD gdzie trzeba regulować ilość amyloidu beta, regulować stan zapalny….i tego się nie zobaczy.

http://www.zespoldowna.info/kurkuma-slcp-wciaz-najlepsza-kurkuma-inhibitujaca-stan-zapalny-redukujaca-tworzenie-sie-amyloidow-beta-i-bedaca-najlepszym-neuroprotekcyjnym-czynnikiem-w-chorobie-alzheimera.html

No właśnie wracamy do stanu zapalnego deregulowanego poprzez histaminę, może być regulowany kurkumą, prawda że ważne?!

http://www.zespoldowna.info/kurkuma-redukuje-poziom-histaminy.html

I na koniec, kurkuma w padaczce z DHA i MCT może być bardziej efektywne od leków stosowanych w tych przypadkach. Powoduje to, że dla wszystkich ludzi, którzy widzą jak ten suplement działa, bo jest jakby “szyty” na miarę na choroby, problemy ich dzieci, jest on najważniejszy ale …nie dotyczy to wszystkich stąd dopiero to 7 miejsce u mnie.

http://www.zespoldowna.info/kurkuma-redukuje-uszkodzenia-mozgu-wywolane-epilepsja-kurkuma-ogranicza-efekty-uboczne-lekow-antypadaczkowych-kurkuma-niweluje-hepatotoksycznosc-kwasu-walproinowego.html

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...