Szczepienia ustawowe jak sobie poradzić?

Lipiec 28, 2015 by
Kategoria: Wiedza o Zespole Downa

Chcę pomóc jak zwykle. Współczuję jedynie, że żyjemy w kraju, który zmusza Wasze dzieci do szczepienia, nie dając wyboru i nie zabezpieczając ich i Was w żadnym wypadku. Oprócz tego, że zachęcam Was do czytania wpisów dotyczących skuteczności szczepień dzieci z zespołem Downa, które wielokrotnie już prezentowałem i są to oficjalne dane.

http://www.zespoldowna.info/?s=szczepienia

Powyżej jest link do artykułów o szczepieniach.

Zacznijmy może właśnie od tego: osoby, które mają poliformizmy genetyczne np. genu MTHFR, mają wadę genetyczną są na całym świecie zwolnione ze szczepień w normalnym kalendarzu. W krajach, gdzie wprowadza się podobną do Polski ustawę o przymusowym szczepieniu (Polska będzie miała najbardziej rygorystyczną ustawę, bez ochrony pacjenta) dyskusja na ten temat jest kluczowa. Popatrzmy zatem jak to wygląda na świecie i jakich argumentów się używa pamiętając o tym jednym bardzo istotnym argumencie w ZD: układ immunologiczny reagujący na szczepienia działa kompletnie inaczej niż ten, który z definicji jest branym pod uwagę przez producentów szczepień.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/21596078/

image

AUSTRALIA I MTHFR

W tym przypadku posłużę się tym wpisem http://www.mthfrsupport.com.au/vaccination-debate/ który bardzo mi się spodobał. Data jego publikacji: 10.06.2015

image

Czy dzieci z poliformizmem genu MTHFR i jego niewydolnością powinny być szczepione zgodnie z harmonogramem szczepień?

Jest to pytanie, choć z Australii, bardzo trafione także dla naszych dzieci.

Jak jest w Australii. Zgodnie z decyzją z 2010 roku dzieci, które nie są zaszczepione mogą nie zostać przyjęte do szkoły. Obecnie toczy się debata, czy inność genetyczna i jej wrażliwość immunologiczna mogą być przedmiotem wyłączenia takiego obowiązku. Na tapecie oczywiście jest polimorfizm genu MTHFR, który powoduje istotne zmiany w działaniu układu immunologicznego. Jak autorzy tego tekstu przypominają istnienie takiej inności genetycznej powoduje istotny wpływ na poziom kwasu foliowego w organizmie oraz na równowagę między cyklem metioniny i kwasu foliowego, które mają szalenie ważny wpływ na replikację DNA i nasze funkcjonowanie.

Te zdanie zaczyna także pojawiać się w Polsce, ale nie u lekarzy.

Polimorfizm genu MTHFR a skutki uboczne szczepień, POTWIERDZONE BADANIAMI KLINICZNYMI!

“Silny i przekonywujący dowód pochodzi z dwóch niezależnych badań klinicznych  prowadzonych przez naukowców zgrupowanych w NIH (Amerykańskim Instytucie Zdrowia-rządowej jednostce zajmującej się zdrowiem publicznym). Dotyczyły one grupy 85 i 46 zdrowych, wcześniej nieszczepionych, młodych dorosłych, którym podano APSV szczepionkę przeciwko ospie. Pomiędzy badanymi 1 442 pojedynczymi nukleotydami (SNP), gen MTHFR był jednym z dwóch genów, które zazwyczaj były łączone ze skutkami ubocznymi w obu, niezależnych  badaniach klinicznych, przy czym polimorfizm genu MTHFR C677 T był bardzo silnie łączony z ryzykiem w obu badaniach (http://www.snpedia.com/index.php/Rs1801133) Badania funkcjonalne pokazują, że MTHFR C 677 T jest termolabilny i oddziaływuje zarówno na ilość i aktywność enzymu produkowanego przez ten gen, co jest kluczowym komponentem w metabolizmie homocysteiny.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/18454680/

image

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/17570108/?i=2&from=/18454680/related

https://m.facebook.com/notes/sue-broz-thorpe/nih-study-genetic-basis-for-adverse-events-following-smallpox-vaccination-mthfr/629127003777905

Co oznacza ten cytat pochodzący z rządowych, amerykańskich badań?

Ponieważ gen MTHFR i jego polimorfizmy związane są ze zmianami w funkcjonowaniu układu krążenia, toksycznością leków i trwałym stanem zapalnym, szczepienie przeciwko ospie wywołuje odpowiedź organizmu na poziomie immunologicznym. To powoduje gwałtowny przyrost komórek i wzrost metabolitów syntezy DNA. W efekcie mamy wpływ na system krążenia. Niszczący organizm.

Oznacza to z kolei, że nawet osoba dorosła z polimorfizmem MTHFR nie powinna przyjmować szczepień. Padnie oczywiście ze strony lekarzy pytanie o badania kliniczne u dzieci, ale to jak wiemy ze względów etycznych nie ma szans na realizację.

Z tego też powodu polimorfizm genu MTHFR jest stale wiązany ze szczepieniem u dzieci i występowaniem u nich autyzmu w efekcie ich podania. Jednak dowodów w postaci badań niezależnych brak, a mamy do czynienia jedynie z serią manipulacji w tym momencie.

Dla mnie jest to z pewnością pierwszy powód i pierwszy dowód, który powinien zmusić lekarzy do zastosowania wyłączenia kalendarza szczepień (tudzież pewnych szczepień) u dzieci z ZD i z polimorfizmem genu MTHFR.

Drugi znajduję tutaj: http://iom.nationalacademies.org/~/media/4B8DAC4AD18F432283E67D91DB81F49B.ashx

Jest to praca znanej nam profesor doktor Jill James prekursorki badań nad zespołem Downa w USA.

image

Pojawia się w tej prezentacji stały punkt problemu: dlaczego używa się konserwantów w szczepionkach opartych o metale ciężkie? Przecież od zawsze wiadomo, że osoby z odmiennością genetyczną szczególnie trudno przechodzą szczepienia, które je zawierają i na to dowodów mamy bardzo dużo. Łącznie z decyzją mocno opóźnioną rządu polskiego o wycofaniu szczepionek z rtęcią, miedzią choć nie z aluminium czy formaldehydami.

30.04 2015 rok Kalifornia USA.

Pojawiają się doniesienia, ze tytułem obowiązywania ustawy o szczepieniach obowiązkowych, dzieci z “innością” genetyczną doznają uszkodzeń mózgu. Odszkodowania w USA tytułem tylko w pełni udokumentowanych spraw prowadzonych przed rządem USA, przeciwko mu! sięgają 3 miliardów USD. W tym samym czasie rząd Wielkiej Brytanii przyznaje, że szczepionki szkodzą ich obywatelom i muszą wypłacić odszkodowania na łączną kwotę 90 milionów USD, tylko tytułem uszkodzeń wywołanych szczepionką przeciwko świńskiej grypie.

http://www.naturalnews.com/049552_sb_277_vaccine_violence_genetically_susceptible_children.html

Czerwiec 2015. http://www.nature.com/tpj/journal/v15/n3/full/tpj201457a.html

Pojawia się artykuł mówiący, że najwyższy już czas do personalizacji szczepień. Padają tam dla mnie słowa, którzy wszyscy znają, ale większość się boi powiedzieć:

“Until now, the occurrence of adverse reactions among individuals inoculated with identical vaccines has been ascribed to unpredictable stochastic processes. Recent advances in pharmacogenomics indicate that some features of host response to immunisation are influenced by genetic traits, henceforth predictable…”

Aż do teraz, poziom występowania reakcji ubocznych pomiędzy osobami zaszczepionymi takimi samymi, identycznymi szczepionkami, był opisywany jako nieprzewidywalny, stochastyczny proces. Ostatnie postępy w farmakogenomice wskazują że niektóre cechy odpowiedzi na szczepienie są pod wpływem  czynników genetycznych, obecnie PRZEWIDYWALNYCH.

 

W efekcie mamy wprowadzone poprawki do ustaw amerykańskich, które mówią, że jeżeli lekarz stwierdzi przeciwskazania do szczepienia to można wyłączyć na tej podstawie dziecko z kalendarza szczepień.

DO POCZYTANIA:

http://www.newsweek.com/measles-vaccine-whose-rights-are-risk-304157

https://www.calchiro.org/sites/default/files/SB277%20-%20Navigating%20The%20New%20Vaccine%20Law%20-%20Sears%20article.pdf

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...