Korona Gór Polski dla nas

czerwiec 2, 2023 by
Kategoria: Korona i Diadem

Dostałem kolejną propozycję zdobywania gór. Cieszy mnie, że góry są dla każdego, dla nas także czymś wspaniałym. Dzisiaj proponuję Wam zdobywanie Korony z Natalią i Maćkiem. Dla nas Korona znaczy wiele, dzięki tak wspaniałym ludziom jak Łukasz, Jurek, Asia i wielu innym. Warto spotykać ludzi, w tak wspaniałych górach. to jest propozycja dla Was.

Korona Gór Polski dla każdego”  Natali i Maćka z blogu MaNa w podróży.

Książka ma być inspiracją do tego, by poznawać nasz kraj poprzez zdobywanie Korony Gór Polski, która jest fantastycznym projektem będącym niezwykłym motywatorem do zwiedzania!

Co w niej znajdziecie?

- Opisy 28 tras, które pozwolą Wam zdobyć Koronę Gór Polski.

- Każda z opisywanych tras zawiera mapę oraz kod QR, który można zeskanować swoim smartfonem, dzięki czemu dana trasa otworzy się w aplikacji;

- Przy każdej trasie znajduje się także profil wysokościowy, co pozwoli na racjonalne zaplanowanie wycieczki;

- Pomysły na alternatywne trasy pozwalające zdobyć szczyty;

- Na końcu opisów odnajdziecie natomiast notatkę na temat możliwości zdobycia danego szczytu z dzieckiem. Podpowiadamy, który szlak jest najłatwiejszych, na który ze szczytów wejdziecie z wózkiem dziecięcym, a na który lepiej wybrać się z nosidłem lub chustą;

Dodatkowo przy każdym szczycie umieszczona jest informację o miejscach wartych zobaczenia w okolicy. Pokazuje to, że  Korona Gór Polski jest świetnym sposobem na poznanie części naszego kraju i zwiedzenie wielu ciekawych miejsc.

We wstępie możecie natomiast przeczytać, m.in. o idei powstania Korony Gór Polski, kontrowersjach związanych z doborem szczytów i przekonać się, że w tym projekcie chodzi przede wszystkim o to, by wędrować, zaszczepić górskiego bakcyla i świetnie przy tym się bawić.

️Do każdej książki dołączona jest wysokiej jakości składana, laminowana mapa, na której umieszczone są wszystkie opisywane w przewodniku trasy.

Książka jest możliwa do nabycia w księgarniach a także bezpośrednio u autorów Natali i Maćka.

https://allegro.pl/oferta/korona-gor-polski-dla-kazdego-ksiazka-z-dedykacja-13747454032

kgp1

IMG_20230527_181115Screenshot_20230527_181024

Jak zacząć zdobywanie KGP? Wystarczy trafić do Łukasza, który jest mózgiem tego ruchu. Daje mu siły, by wspaniali ludzie gór mogli się spotykać, wspierać i to w całej Polsce. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na tą stronę, poczytać także gazetę KGP do której nas przekonywała Asia…która z mężem zostawia swój ślad w górach, dzięki przygotowanym przez nich skrzynki i pieczątki.

https://kgp.info.pl/

Najwięcej Koron ma Jurek. Najwspanialsze w nim jest to, że potrafił tak wspaniale dopingować Janka, a jego góry dały nam tak wiele wsparcia. Zachęcił nas do zdobywania więcej Uśmiech. To są ludzie, niewielu z wielu, którzy Was przyjmą wesprą i zachęcą. Warto być w górach, bo tam są po prostu inni ludzie.

image

Z tym wspaniałym przewodnikiem, z tymi ludźmi osiągnięcie to, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe. Także dla nas…a na koniec zawsze spotykamy się razem, jak poniżej Uśmiech

https://www.youtube.com/watch?v=ax_mAgrCYNg

https://kgp.info.pl/wielokrotni-zdobywcy-korony-gor-polski/

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...