Trzecia Korona Gór Polski otrzymana!

wrzesień 18, 2021 by
Kategoria: Korona i Diadem

Szykowaliśmy się na ten dzień oj długo, bardzo długo. Pojechaliśmy do Lądka  Zdrój, prawie wbiegliśmy na naszą lożę numer 5.

Od razu miałem łzy w oczach, wzruszała mnie reakcja tak wspaniałych ludzi jak Jurka Siłucha 20 krotnego Zdobywcy KGP, który już w drzwiach nas wyściskał. Zaraz poznała nas Teresa, która też z nami szła w 28 marzeniach na Mogielicę.

https://www.youtube.com/watch?v=2YiB6OJp6Dc

image

Wpadliśmy przywitaliśmy się z Łukaszem, Asią i dalej do weryfikacji. Udało się szybko.

IMG_9094

Podszedł do nas Łukasz i Teresa, był czas na wspólne zdjęcie.

IMG_9096

Lądek Zdrój to “nasze góry”. Po weryfikacji mieliśmy czas, więc chłopcy załapali się na nagrodę i przejście nad Kletnem w poszukiwaniu kryształów fioletowych fluorytów. O 16.30 musieliśmy wracać na wręczenie potwierdzeń. Bałem się tego jak Kamil znów zareaguje…nie zawsze to wychodzi najlepiej. Zaskoczył uśmiechem i pełną koncentracją. Janek z tak dużą radością dziękował Łukaszowi, za dyplom, że zbudziło to duży aplauz. Mnie jednak zaskoczyła siła braw, fala pozytywnej energii jaka nastąpiła po wręczeniu chłopakom trzeciego już dyplomu potwierdzającego zdobycie Korony Gór Polski. Tak mnie to zaskoczyło…że udało się uchwycić tylko kawałek tej siły, ludzi chodzących po górach!!! Dziękuję Wam BARDZO!!!

IMG_9106IMG_9108

IMG_9112

Byłem szczęśliwy, dla takich chwil warto być w takim miejscu jak to. Chłopcy to czuli, uśmiech był niesamowity. Kamil się cieszył, żartował, Janek celebryta wiwatował…warto było widzieć ich dumę i radość… byli świadomi tego co ich otacza w takim momencie.

IMG_9120IMG_9122

…a w domu. Miał być jeden dyplom…kiedyś. Potem dodaliśmy drugi…i miał być koniec.  Teraz powoli brakuje ściany, a i kolejność trzeba będzie jakoś zmodyfikować!!! Korony nas wzmacniają i stajemy się dzięki nim silniejsi spotykając tak wielu wspaniałych ludzi, tam wysoko, poza wszelkimi granicami. Dziękuję Wam że jesteście. Cześć Górom, Górom Cześć!

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...