CNN podało: “Przekręt w CDC ujawniony, 340% wzrost ryzyka autyzmu, był ukryty przed opinią publiczną”

Sierpień 26, 2014 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

CDC (Centers for Disease Control and Prevention) jest to jednostka rządu amerykańskiego zajmująca się badaniem leków i ich wpływem na choroby. Według telewizji CNN CDC ukrywało, że szczepionka MMR wywołuje znaczący wzrost zapadalności na autyzm.

Dziękuję za czujność Kobasowi.

http://ireport.cnn.com/docs/DOC-1164794

image

To co mnie zaskakuje to ostanie zdanie w tym raporcie “ściągnięte” z raportu dotyczącego jakości szczepionki MMR:

“This begs the question as to why there are only these four studies used to support the claims that the MRR is safe and yet a quick search of PubMed finds A 2012 peer reviewed research paper studying over 500,000 children that found significant increase adverse effects after certain MMR vaccinations including a 22 Times increased risk of meningitis, 500% increase risk of febrile seizure, and other major side effects including a blood clotting disorder.”

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22336803

…PUBMED stwierdza …znaczące efekty uboczne po podaniu szczepionki MMR wliczając 22 krotny wzrost ryzyka zapalenia opon mózgowych, 500% wzrost drgawek gorączkowych i innych skutków ubocznych wliczając w to zaburzenia krzepnięcia krwi.

Dla tych, którzy nie znają angielskiego polecam ten film, który demaskuje aferę w ramach CDC.

 

image

 

https://www.youtube.com/watch?v=qTIbq0gituA&app=desktop

 

UWAGA:

Należy pamiętać o jednym. Jest to pewien etap wojny między rządami a przeciwnikami szczepień, na czele których stoi Andy Wakefield, twórca tego filmu. Został on wyrokiem sądu w Wielkiej Brytanii wydalony z grona lekarzy, tytułem fałszerstw, przy prowadzonych badaniach przeciwko szczepieniom. Na to wygląda, że ma obecnie na tyle silnie potwierdzone argumenty, że może przeciwstawić się agencji rządowej (CDC), która doprowadziła do pozbawienia go statusu lekarza.

CDC z drugiej strony jest w procesie “oczyszczania” z lekarzy, którzy współpracowali z koncernami farmaceutycznymi. I tutaj ciekawe zjawisko się pojawia. Bardzo trudno oczyścić tą organizację i wprowadzić lekarzy niezależnych, gdyż niemalże wszyscy byli lub są pracownikami/współpracownikami firm, które ubiegały się o zatwierdzenie statusu leków w CDC.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...