Diadem zatwierdzony i będzie już na plecakach!

grudzień 10, 2020 by
Kategoria: Korona i Diadem

Dostaliśmy, zatwierdzone książeczki, album ze zdjęciami i wspaniałe odznaki Diademu! To było wspaniałe uczucie, że ma się to o czym cicho się marzyło, choć miało to być poza naszym zasięgiem. Udało się i jest pięknie.

IMG_1225IMG_1224

Najpiękniejsze są przy tym słowa od tych ludzi, którzy wierzyli w Nas w jakiś sposób, choć było to dla nich kompletnie nieracjonalne.

Łezka spadła, gdy dostałem sms z od wspaniałego kardiologa Janka: “Jestem z Was dumna!”…Wiara czyni cuda i pamiętam jak ona rosła ze szczytu na szczyt. Było więcej i więcej dobrych niesamowitych słów od Pani Doktor, za które dziękuję.

Terenia już przyzwyczaiła się do tego, że w górach dla nas nie ma rzeczy niemożliwych…choć może to na wyrost.

Ten z którym “całe życie “ grałem w kosza napisał: “Jestem dumny z Was i cieszę się, że znam taką rodzinę, która zdobywa!”

Najnowsi sprzymierzeńcy: “Zawsze chciałem poznać kogoś wyjątkowego i proszę spełniło się!”

Darek siedząc nad naszym wspólnym filmem o Śnieżniku tylko napisał “Mistrzowie!”. On szczególnie chyba docenia ten nasz wspólny wysiłek.

Na koniec SMS od Grzesia z którym spotkaliśmy się na 28 marzeniach, bardzo dobre słowa: “Brawo Drużyna Diademu! Jesteście fantastyczni. No i 2020 nie jest w takim razie cały taki na “nie”, bo i Diadem i 28 marzeń. “

Warto żyć choć przez chwile dla tych dobrych słów, które płyną do Ciebie i potwierdzają, że ten wysiłek ma sens choć jest na początku tak sensowny jak podlewanie deszczem ognia, by palił się więcej i więcej…niech dalej się pali.

Janek dostał wspaniały prezent. Popatrzcie to nas cel, niewiele już zostało tam wolnych miejsc. Są piękne i odległe ale przed nami i dla nas.

Dziękuję Wszystkim, którzy choć przez chwilę wspierali i myśleli o nas.

Komentarze

Liczba komentarzy: 2 do “Diadem zatwierdzony i będzie już na plecakach!”
  1. Jola pisze:

    Gratulacje! Chłopcy na pewno dumni! Wspaniale, cieszę się z Wami! :)

  2. Marek Skwara pisze:

    Brawo !!! Gratulacje dla całej Waszej rodziny , piękne rzeczy .

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...