Odebrałem 9 telefonów i …

listopad 4, 2019 by
Kategoria: Suplementy, leki i ich kontrola

Czwartek godzina 6.15 pierwszy telefon. 7.51 ten ostatni dziewiąty. Wszystkie w tym samym temacie: INTERPRETACJA WYNIKÓW. Na stronie piszę o tym od lat 10 już. Uczę Was od 9 lat…i brak efektów. Zatem mam takie postanowienie: będę dla Was okrutny i będę nazywał po imieniu to co myślę na ten temat. Z góry za to przepraszam, ale chyba nie ma innej możliwości, by Wam się chciało chcieć wiedzieć. Teraz propozycja jak sobie to wszystko jeszcze raz poukładać.

1.Badania okresowe bo tak je nazwaliśmy, są pewnym mechanizmem ściśle ze sobą powiązanych biomarkerów. Nie są one w układzie pojedynczym szczególnie precyzyjne, ale całościowo w układzie statystycznym są wskazaniem problemów jakie może mieć w tym momencie nasze dziecko. Gdy przeczytacie chociażby te linki już będzie wiedzieć więcej.

http://www.zespoldowna.info/badania-okresowe-czas-robic.html

http://www.zespoldowna.info/teraz-warto-zrobic-nasze-badania-okresowe.html

http://www.zespoldowna.info/to-jest-ten-moment-gdy-jestesmy-najslabsi-warto-zrobic-badania-kontrolne.html

http://www.zespoldowna.info/robimy-badania-z-krwi.html

http://www.zespoldowna.info/badania-i-jak-je-przeprowadzac.html

http://www.zespoldowna.info/czy-w-dniu-pobierania-krwi-na-badanie-hormonow-tarczycy-powinno-sie-odstawic-letrokst4-i-tebonin-t3.html

2.Jak teorię przekuć na praktykę? Popatrzcie na wpisy jak ten poniżej:

http://www.zespoldowna.info/badania-w-kierunku-suplementow-czyli-jak-to-w-zd-jest-cz-44.html

Opisywałem tam precyzyjnie mechanizmy analizy i z czego one wynikają. Proszę uczcie się tego i stosujcie…a nie na skróty.

3.Przypominam:

-jeżeli podajecie leki niewłaściwe dla naszych dzieci z jakiegoś powodu np.: zawierające laktozę to analiza wyniku jest bez sensu, gdyż leczenie jednego problemu za chwilę stworzy problem na drugim polu…a osobą oskarżaną będę ja, a nie Wy czy też lekarz, co jest typologią obecnego myślenia.

-zawsze dobór leków i suplementów jest po Waszej stronie co do wszystkiego. Mam trochę dość znów sytuacji takiej, że Wy coś kupujecie, a ja jestem winny za wysypy histaminowe, bo przecież …

Zawsze jestem gotowy Wam pomagać, pod warunkiem że Wam będzie się chciało też chcieć pracować. Lenistwa bardzo nie lubię.

Wyraź swoją opinię

Powiedz nam co myślisz...